ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Піклування про персонал

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших роботодавців України. Рівень середньої заробітної плати у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найвищих серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. З листопада 2017 року по грудень 2018 року середня заробітна плата в «АрселорМіттал Кривий Ріг» зросла на 43,4%. У січні 2019 року вона склала 16 172 грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається одним з небагатьох гірничо-металургійних підприємств України, яке стабільно виплачує 13-заробітну плату своїм працівникам. Загальна сума виплат в 2019 р. склала близько 300 мільйонів гривень.

При купівлі комбінату компанія АрселорМіттал прийняла на себе безпрецедентні за українськими мірками інвестиційні зобов'язання, в тому числі і в соціальній сфері. Компанія забезпечує соціальний захист для всіх своїх співробітників. Благополуччя працівників, їх соціальний захист і умови праці були і залишаються пріоритетними напрямками розвитку підприємства і ключовий фокус інвестицій АрселорМіттал. Навіть у найскладніші кризові часи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконувало свої зобов'язання: не було затримок при виплаті заробітної плати та скорочення самої заробітної плати, всі премії виплачувалися в повному обсязі, повноцінно функціонувала масштабна соціальна сфера, що забезпечує співробітникам умови для відпочинку, оздоровлення та лікування. Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одними з кращих в гірничо-металургійній галузі України.


Управління персоналом

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» діє Політика в галузі управління персоналом, єдина для всіх підприємств корпорації. У цьому документі викладені основні принципи, якими ми керуємося у всіх процесах управління персоналом - від рішень в області найму і винагороди до розвитку і навчання працівників.

Основні принципи Політики в області управління персоналом: