ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Добровільне звільнення


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Програма добровільного звільнення

У гірничо-металургійної галузі ознаками конкурентоспроможної компанії є ефективність виробництва і висока продуктивність праці її команди. Реорганізаційні зміни на підприємстві спрямовані на збереження стійкості підприємства, а також на забезпечення роботи основного виробництва та соціальної захищеності співробітників. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2007 р. одним з перших в Україні ввело Програму добровільного звільнення, яка передбачає виплату компенсаційного пакета працівникам при добровільному звільненні з підприємства. Для компанії важливо зберегти цінних співробітників, тому за Програмою добровільного звільнення відпускають не всіх бажаючих. Працівник, який прийняв рішення про добровільне звільненння з підприємства, зобов'язаний отримати резолюцію свого безпосереднього керівника, після чого заяву розглядає спеціальна комісія. Нерідко комісія з розгляду заяв працівників не приймає позитивного рішення щодо добровільного звільнення цінних фахівців, чиї професійні вміння та навички необхідні підприємству в перспективі.

За умовами Програми працівник має можливість отримати компенсацію у розмірі 9 своїх середніх заробітків, в той час як КЗпП України передбачає компенсацію при звільненні за скороченням штату в розмірі 1-го середньомісячного заробітку. Програма проводиться максимально відкрито і прозоро, всім працівникам підприємства своєчасно надається повна інформація про її умови для прийняття рішення. У 2007-2014 рр. на підприємстві було проведено 19 етапів Програми,а її умовами скористалися понад 22 500 працівників підприємства.

Умови Програми добровільного звільнення в 2014 р. були сформовані виходячи з цілей компанії і функціональних потреб підприємства в людських ресурсах для поточного робочого процесу. Умовами Програми добровільного звільнення затверджена одна схема компенсаційних виплат і поширюється вона на працівників, стаж яких на підприємстві більше 3 років. В більшій мірі програма була спрямована на зниження кількості керівників, фахівців, службовців та адміністративно - господарського персоналу, ніж на працівників зайнятих в основних технологічних процесах.

Скористатися Програмою добровільного звільнення в 2014 р. могли працівники підприємства, які досягли пенсійного віку та отримують пенсію за віком або на пільгових умовах (але не менше 50 років) А також працівники, чиї посади та професії не передбачені штатним розписом, тобто вивільнені в результаті реорганізації структурного підрозділу.

Усі звільнені за Програмою працівники отримали можливість протягом двох років після звільнення користуватися медичною страховкою за рахунок підприємства на суму покриття 50 тис. грн. на рік.

Етапи Програми добровільного звільнення в 2014 р.:

1 етап - з 11 березня по 31 березня
2 етап - з 22 квітня по 23 травня
3 етап - з 28 липня по 22 серпня
4 етап - з 1 вересня по 29 вересня
5 етап - з 3 листопада по 27 листопада

У 2014 р. за Програмою добровільного звільнення подано 1089 заяви, що становить 4,35% від загальної чисельності працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». При цьому в звільненні було відмовлено 496 працівникам підприємства, що становить 45,5% від загальної кількості поданих заяв. Звільнено було 593 особи, що становить 2% від загальної чисельності працівників підприємства. При цьому, кількість робітників, які скористалися Програмою становить 475 чол., а їхній середній вік понад 50 років. Кількість РСС (керівники, фахівці і службовці) склало 118 осіб, середній вік яких 44 роки.

Кількість звільнених працівників за Програмою ПДУ в 2014 р. на 45,5% менше, ніж кількість працівників, звільнених за Програмою в 2013 р.