ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Відпочинок робітників та їхніх родин

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує своїх працівників та членів їх сімей можливістю якісного відпочинку та оздоровлення. Всього за літо-2018 бази відпочинку, пансіонати і дитячі табори ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняли 42 885 осіб.
Понад 4,2 тис. дітей співробітників відпочили в дитячих оздоровчих таборах і понад 6,3 тис. працівників і членів їх сімей - у власних пансіонатах підприємства. У 2018 року в санаторії-профілакторії «Джерело» пройшли оздоровлення понад 2,1 тис. працівників та непрацюючих пенсіонерів підприємства.

Максимальним попитом користувалися путівки на заміські турбази: тут відпочили 32 298 осіб. Це працівники підприємства, їх родичі та гості.

Також ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує оздоровлення своїх працівників та членів їх сімей в пансіонатах і санаторіях України. Продаж всіх путівок працівникам підприємства здійснюється за пільговою вартістю.

Соціальна інфраструктура підприємства

До складу соціальної інфраструктури ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» входять три дитячих оздоровчих табора, два пансіоната на узбережжях Чорного та Азовського морів, три приміські бази відпочинку, санаторій-профілакторій «Джерело», а також Палац культури металургів.

Оздоровчий комплекс «Червоні вітрила», дитячий оздоровчий табір «Парус»

Оздоровчий комплекс розташований в Скадовському районі Херсонської області, смт. Лазурне. Комплекс складається з пансіонату на 575 місць (10 триповерхових корпусів) та дитячого оздоровчого табору на 693 місця (6 триповерхових корпусів). Площа оздоровчого комплексу - 22,5 га. На території оздоровчого комплексу знаходяться спорткомплекс, відеозал, клуб-естрада, будинок творчості, бібліотека та комп'ютерний клас.

Оздоровчий комплекс «Азов», дитячий оздоровчий табір «Буревісник»

Оздоровчий комплекс розташований в Генічеському районі Херсонської області, с. Щасливцеве. Комплекс складається з пансіоната на 322 місця (триповерховий і чотириповерховий корпуси) і дитячого оздоровчого табору на 600 місць (2 двоповерхових і 4 одноповерхових корпуси). Площа оздоровчого комплексу - 24 га. На території оздоровчого комплексу знаходяться спорткомплекс, відеозал, будинок творчості, танцмайданчик, літня естрада і бібліотека.

Санаторій-профілакторій «Джерело»

Санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює цілий рік за безперервним графіком. Лікувально-оздоровчий заклад складається з двох відділень і розрахований на 410 місць. Лікувальне відділення №1 санаторію-профілакторію «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» терапевтичного профілю складається з двох лікувальних підрозділів - бальнеологічного і фізіотерапевтичного, в цілому розрахованих на 270 місць. У шестиповерховому спальному корпусі відділення розташовані номери, їдальня, спортзал і лікувальна база. В бальнеологічному відділенні санаторію функціонують кабінети гідромасажу, лікувальних душів, теплових процедур, а також кабінет грязелікування, де проводиться лікування захворювань органів дихання, травлення, опорно-рухового апарату, неврологічної системи. У 2011 р. санаторій-профілакторій «Джерело» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрито після проведення капітального ремонту в лікувальному відділенні №1.

Бази відпочинку

База відпочинку «Мар'янівка» розташована в Криворізькому районі, с. Мар'янівка. В її складі: 215 будиночків на 2 058 місць, загальна площа бази - 13,57 га.
База відпочинку «Хвиля» розташована в Криворізькому районі, с. Мар'янівка. База, площа якої - 1,8 га, налічує 12 будиночків на 120 місць.

Палац культури металургів

Палац культури металургів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом багатьох років є центром дозвілля для працівників підприємства, їх сімей та жителів Кривого Рогу. ДК металургів має зал для глядачів на 410 посадочних місць, малий зал, балетний зал, кімнати для занять творчих колективів. Палац культури оснащений сучасною освітлювальною апаратурою та аудіотехнікою.