ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Взаємодія з профспілками

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прагне створення прозорих взаємовідносин між власником підприємства та первинними профспілковими організаціями.

Профспілкові організації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:


Всі шість первинних профспілкових організацій мають рівні права щодо здійснення представництва, захисту прав та інтересів членів профспілки, які працюють на підприємстві.

Профспілкові організації підприємства мають можливість брати участь у процесах, що стосуються зміни форм власності на всіх етапах, контролювати дотримання інтересів і прав членів профспілки. Будь-які істотні зміни на підприємстві – його реорганізація, часткова зупинка виробництва, що тягне за собою скорочення чисельності працівників, погіршення умов праці – можуть здійснюватися тільки після завчасного надання професійним спілкам інформації з цих питань. Дотримуючись українського законодавства, адміністрація підприємства не пізніше трьох місяців з моменту прийняття подібних рішень проводить консультації з професійними спілками про заходи щодо запобігання або пом'якшення негативних наслідків звільнень. Виборним органам первинних профспілкових організацій підприємства в особі своїх представників
також надається право безперешкодно перевіряти стан умов і безпеки праці на робочих місцях, виконання відповідних програм і зобов'язань Колективного договору. На підприємстві створено 5 постійно діючих спільних комісій: