ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Екологія

Виробництво сталі пов'язане із значним промисловим впливом на довкілля. Основні цілі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в області екології – це виконання природоохоронних зобов'язань і забезпечення екологічної безпеки. Для цього ми удосконалюємо нашу систему екологічного менеджменту, оновлюємо природоохоронні об'єкти, розробляємо нові методи переробки і зберігання відходів. Для ефективного управління питаннями охорони довкілля ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» одним з перших металургійних підприємств України упровадило систему екологічного менеджменту. Щорічно підприємство підтверджує відповідність системи екологічного менеджменту вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 що свідчить про її високу надійність і результативність. На підприємстві затверджена Екологічна політикав якій викладені основні принципи нашого відношення до охорони довкілля.

Виконуючи вимоги міжнародного стандарту і природоохоронного законодавства України вся виробнича діяльність підприємства здійснюється згідно Дозволяючим документам .


Основні принципи Екологічної політики:НАШІ ОЧІКУВАННЯ:

успішне поєднання бізнесу та екологічних інтересів суспільства.

У 2020 році витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на виконання природоохоронних заходів та інших робіт, спрямованих на захист навколишнього середовища, склали 1584,9 млн грн.