ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Відносини з клієнтами

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує єдиний стандарт взаємодії із споживачами, що поширюється як на українських, так і на зарубіжних замовників. Поступаючи від клієнта, замовлення на виробництво та продаж продукції реєструється в службі маркетингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Отримавши чіткі параметри замовлення, виробничі цехи приступають до виготовлення металопродукції в заздалегідь обумовлені з клієнтом строки.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» веде вимірювання та контроль ступеня задоволеності споживачів. За допомогою анкетування ми отримуємо максимальну кількість даних від клієнтів – оцінку технічних характеристик продукту, маркування, що дозволяє оперативно ідентифікувати товар, збереження упаковки продукції в порівнянні з продукцією конкурентів, а також умов передконтрактної роботи та роботи з виконання контрактів.

Результати проведених анкетувань, відгуки клієнтів і оцінка нашої продукції – головна підстава для підвищення якості сталі та покращення технологічних процесів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На сьогоднішній день ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» готове до виконання нестандартних запитів клієнтів. Підприємству вдається виконувати більшість побажань клієнтів, серед яких: нанесення маркування на необхідному замовникові мовою; виробництво металопродукції нестандартних розмірів і властивостей; виробництво продукції за стандартом, наданому клієнтом; а також розробка нових сортаментів продукції.

Для підвищення ефективності Системи менеджменту якості керівництвом підприємства було прийнято рішення про розробку та впровадження системи менеджменту якості на підприємстві-партнері «Нікмет-Термінал» в 2014 р.

У 2014 р. обсяг продажів металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 5,7 млн. т.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» освоїло нові марки сталі і продукцію, з якими вийшло на нові ринки в 2014 р. Виробництво гнутої арматури для ринків Східної Африки і арматури за стандартом Ізраїлю, а також марок сталі з високим і середнім вмістом вуглецю забезпечило підприємству співробітництво з новими клієнтами як в Україні, так і на експортних ринках.

У 2014 р. експорт залишився на рівні 2013 р. і склав 86%. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» постачало продукцію в більш ніж 50 країн світу в 2014 р. Основними ринками збуту металопродукції підприємства є країни Близького Сходу та Північної Африки, а також країни СНД у зв'язку з ефективною і вигідною логістикою. Частка відвантажень на ринок України склала 14% від загального обсягу продажів в 2014 р.