ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Місцеві громади

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розвиває співпрацю з представниками місцевого населення і органами влади в реалізації ініціатив зі сталого розвитку місцевих громад. Також підприємство активно підтримує дитячі та юнацькі громадські організації, спілки, об'єднання Кривого Рогу.

Ключові проекти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2019 році:

• Передача медичного обладнання опіковому відділенню Криворізької міської клінічної лікарні № 2 та Криворізькому онкодиспансеру на загальну суму 9,5 млн грн (6 млн – в 2019 р.).
• В рамках соцпартнерства з містом розпочато реалізацію проекту з благоустрою пішохідної алеї вздовж пр. Металургів в районі парку імені Б. Хмельницького, а також ремонт фасадів будинків по пр. Металургів.
• Реалізація соціально-екологічного проекту «Екомісто». У 2020 році підприємство профінансує ініціативи містян на загальну суму 1 млн грн.
• Екологічна акція – висадка 1000 саджанців у парку ім. Б. Хмельницького, а також школах і лікарнях, ДМІС, балці Калетіна.
• Допомога Новолатівській об’єднаній територіальній громаді для придбання двох шкільних автобусів і «швидкої допомоги» в рамках договору про соцпартнерство (5 млн грн).

У травні 2020 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав договір про соціальне партнерство з адміністрацією Широківського району. Відповідно до нього підприємство забезпечить реконструкцію котельні центральної районної лікарні в смт Широке (6 млн грн).

В рамках боротьби з пандемією COVID-19 було надано допомогу Криворізькій інфекційній лікарні № 1: придбані три сучасних апарати штучної вентиляції легенів, а також легковий автомобіль, який задіяний для організації обслуговування пацієнтів на дому і оперативної доставки проб в лабораторії Дніпра.

Також ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує фінансування проекту будівництва сучасного онкоцентру в Кривому Розі в розмірі 400 млн грн.