ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Дотримання законодавчих вимог

Компанія АрселорМіттал, як провідна сталеливарна компанія світу, строго дотримується найвищих стандартів ділової поведінки і етичних принципів в бізнесі. Ми прагнемо поважати права людини при взаємодії з підрядчиками, постачальниками, споживачами і іншими партнерами. У 2007 р. компанія АрселорМіттал прийняла Програму дотримання законодавчих вимог (Compliance Program). Ця Програма застосовується на всіх підприємствах АрселорМіттал, у тому числі в ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Кодекс ділової поведінки

Кодекс ділової поведінки АрселорМіттал розроблений в 2007 р. і застосовується на всіх підприємствах корпорації по всьому світу. Кожен співробітник АрселорМіттал несе особисту відповідальність за дотримання положень Кодексу (норм міжнародного і національного законодавства, недопущення конфлікту інтересів, шахрайства, корупції, будь-якого роду утисків і дискримінації, пошани прав людини, дотримання стандартів в області охорони праці і виробничої безпеки, захисту довкілля).

Кодекс ділової поведінки – норми професійної етики працівників.

Права людини

Приєднавшись в 2008 р. до Глобального договору ООН, компанія АрселорМіттал узяла на себе зобов'язання дотримувати основоположні принципи і цінності в області прав людини, трудових стосунків, охорони довкілля і боротьби з корупцією. Основні дії і поведінка компанії відносно прав людини викладені в корпоративній Політиці про права людини, прийнятою в 2010 р. Ми створюємо робоче середовище, де поважаються права людини, і не допускаємо своєї участі в діяльності, яка прямо або побічно порушує ці права. Політика АрселорМіттал про права людини містить ряд спеціальних положень на підтримку принципів охорони праці і виробничої безпеки, раціонального земле- і водокористування, професійній діяльності без використання примусової і дитячої праці, з виключенням будь-якого роду дискримінації, утисків і насильства на робочому місці. Крім того, Політика включає положення про свободу об'єднання працівників в професійні союзи, дотриманні інтересів місцевих співтовариств, положення про умови праці, забезпечення конкурентоздатної заробітної плати для своїх працівників, заходах по забезпеченню безпеки.

Політика про права людини

Положення по боротьбі з корупцією

В 2009 р. компанія АрселорМіттал прийняла Положення по боротьбі з корупцією, яке забороняє корупцію як в державному секторі (підкуп посадових осіб державних органів, політичних діячів), так і корупцію в приватному секторі (корупційні дії, в яких не беруть участь держслужбовці), а також винагороди за спрощення формальностей. До укладення будь-якої оборудки всі підрозділи корпорації АрселорМіттал проводять комплексну перевірку своїх потенційних ділових партнерів для оцінки корупційних ризикiв.

Положення по боротьбі з корупцією