ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Кар’єра


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Робота в АрселорМіттал Кривий Ріг

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших роботодавців України. Підприємство прагне створювати максимум умов для професійного зростання своїх працівників, безмежних можливостей для розвитку та побудови міжнародної кар'єри.

Соціальні стандарти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - одні з найвищих в галузі: ми забезпечуємо своїх працівників стабільною заробітною платою, безпечними робочими місцями, добровільним медичним страхуванням, а також можливістю повноцінного та комфортного відпочинку та оздоровлення. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - лідер щодо рівня середньомісячної заробітної плати серед підприємств гірничо-металургійної галузі України.

При цьому наш підхід до винагороди та мотивації персоналу виходить за рамки традиційних премій та пільг. Ми прагнемо створити робочу атмосферу, яка б давала нашим працівникам стимул зростати та розвиватися, розширювати посадові обов'язки та зони відповідальності, будувати кар'єру як на підприємстві, так і на міжнародному рівні – в масштабах всієї Групи АрселорМіттал.

Однією з ключових переваг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як працедавця є той факт, що підприємство входить до складу міжнародної компанії АрселорМіттал – найбільшого виробника сталі в світі. Компанія АрселорМіттал здійснює свою діяльність в більш ніж 60 країнах світу, що дозволяє нашим робітникам мати можливість доступу до кращих світових практик і досвіду колег з інших підприємств корпорації, а також брати участь в корпоративних проектах на міжнародному рівні.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі успішної та стабільної міжнародної компанії, що дає кожному нашому працівникові можливість ставити перед собою амбітні цілі та бути впевненим в своїх силах і в завтрашньому дні.