ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Кар’єра


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Університет АрселорМіттал в Україні

Університет АрселорМіттал в Україні - це навчальний центр ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де працівники підприємства мають можливість отримувати нові знання, розвиватися і обмінюватися професійним досвідом. Університет АрселорМіттал в Україні - філія корпоративного Університету АрселорМіттал (Люксембург) поряд з філіями в Іспанії, Канаді, Бразилії, Південній Африці, Чехії, Казахстані та Польщі.


До складу Університету АрселорМіттал в Україні входить оновлена будівля навчального центру, в якому розташовано 25 аудиторій, загальною пропускною спроможністю до 700 осіб в день, і тренінг-центр з безпечного виконання робіт, що включає 4 аудиторії з пропускною спроможністю до 40 осіб в день і 4 тренажери-симулятори для відпрацювання практичних навичок роботи в різних умовах.


В Університеті можна отримати другу професію, підвищити кваліфікаційний розряд по вже наявній професії, пройти навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки, навчитися англійській мові і володінню програмами Microsoft Office.
З дня відкриття Університету (22 вересня 2014 роки) було навчено більше 100 тис. осіб. В Університеті АрселорМіттал в Україні навчаються як дорослі, так і діти. Вік учнів від 6 до 65 років. Також на території Університету відкрито 3 школи для дітей працівників підприємства:
Запрошуємо завітати в
Університет АрселорМіттал в Україні!

Адреса: ул. Криворожсталі,1 (зуп. «3 участок»)