ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Контакти команди продаж


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Контакти команди продажів

Україна

Центральний регіон (арматура та сортовий прокат)

Контактний телефон: T +38 098 255 96 84
Е-mail: Aleksej.Ivanov@arcelormittal.com
Контактна особа: Іванов Олексій
Адресa: м. Київ, вул. М. Грушевського, 9 Б (центральний вхід з Вул. Паркова), БЦ Саміт, Д7-3


Південний регіон (арматура та сортовий прокат)

Контактний телефон: T +38 067 704 39 92
Е-mail: Konstantin.Mazur@arcelormittal.com
Контактна особа: Мазур Костянтин
Адресa: м. Одеса, Україна

Поставки катанки (Україна)

Контактний телефон: T +38 044 321 0 321
Е-mail: Kseniya.Frolova@arcelormittal.com
Контактна особа: Фролова Ксенія
Адресa: м. Київ, вул. М. Грушевського, 9 Б (центральний вхід з Вул. Паркова), БЦ Саміт, Д7-3

Східний регіон (арматура, сортовий прокат, катанка)

Контактний телефон: M +38 067 621 43 12
Е-mail: Anton.Redko@arcelormittal.com
Контактна особа: Редько Антон
Адресa: м. Запоріжжя, Україна

Контактний телефон: M +38 067 564 96 36
Е-mail: sergey.korkishko@arcelormittal.com
Контактна особа: Коркішко Сергій
Адресa: м. Дніпро, Україна

Західний регіон (арматура, сортовий прокат, катанка)

Контактний телефон: M +38 067 628 45 93
Е-mail: Vyacheslav.Sharshavyy@arcelormittal.com
Контактна особа: Шаршавий В’ячеслав
Адресa: м. Львів, Україна

Контактний телефон: M +38 067 620 17 15
Е-mail: Ekaterina.Kulinich@arcelormittal.com
Контактна особа: Кулініч Катерина
Адресa: м. Львів, Україна

Контактний телефон: M +38 067 560 55 36
Е-mail: bogdan.mihalchuk@arcelormittal.com
Контактна особа: Михальчук Богдан
Адресa: м. Тернопіль, Україна

СНД

Білорусь, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан
Контактний телефон: T +38 056 499 32 09 , M +38 067 630 97 27
Е-mail: Svetlana.Baulo@arcelormittal.com
Контактна особа: Бауло Світлана
Адресa: вул. Криворіжсталі, 1, м. Кривий Ріг, Україна

Грузія, Вірменія,Азербайджан
Контактний телефон: M + 995 599 95 01 66
Е-mail: Barbare.Popiashvili@arcelormittal.com
Контактна особа: Попіашвілі Барбаре

Росія

Московський регіон

Контактний телефон: T +7 495 775 90 48, F +7 495 721 15 55, M +7 916 233 27 62
Е-mail: Pavel.Ilin@arcelormittal.com
Контактна особа: Ільін Павло
Адресa: вул. Велика Ординка 44/4, м. Москва, Росія

Південний регіон та Калінінград

Контактний телефон: T +7 495 961 32 20, М +7 985 208 95 33
Е-mail: Denis.Zukhba@arcelormittal.com
Контактна особа: Зухба Денис
Адресa: вул. Велика Ординка 44/4, м. Москва, Росія

Склади готової продукції

(інтерактивна мапа)

Україна



Київ

Контактний телефон: +38 098 255 96 84
Е-mail: Aleksej.Ivanov@arcelormittal.com
Контактна особа: Іванов Олексій
Київ-1: вул. Полеська. 5, м. Київ, Україна
Київ-2: вул. Лугова. 9, м. Київ, Україна
Вишневе: вул. Київська, 21, м. Вишневе, Україна

Одеса

Контактний телефон: M +38 067 704 39 92
Е-mail:Konstantin.Mazur@arcelormittal.com
Контактна особа: Мазур Костянтин
Одеса-1: вул. Отамана Головатого 73/1, м. Одеса
Одеса-2: вул. Степна 1, м. Одеса

Кривий Ріг

Контактний телефон: M +38 067 731 04 53
Е-mail: Elena.Sereda@arcelormittal.com
Контактна особа: Середа Олена
Адресa: ст. Червоний Шахтар,1, м. Кривий Ріг

Львів

Контактний телефон: M +38 067 560 55 36
Е-mail: Bogdan.Mihalchuk@arcelormittal.com
Контактна особа: Михальчук Богдан
Львів-1: вул. Півколо 14, м. Львів
Львів-2: вул. Городоцька 355, м. Львів

Тернопіль

Контактний телефон: M +38 067 560 55 36
Е-mail: Bogdan.Mihalchuk@arcelormittal.com
Контактна особа: Михальчук Богдан
Адресa: вул. Микулинецька 46Б, м. Тернопіль

Дніпро

Контактний телефон: M +38 067 564 96 36
Е-mail: sergey.korkishko@arcelormittal.com
Контактна особа: Коркішко Сергій
Адреса: вул. Курсантська 1Ж, м. Дніпро

Харків

Контактний телефон: M +38 067 564 96 36
Е-mail: sergey.korkishko@arcelormittal.com
Контактна особа: Коркішко Сергій
Адреса: просп. Гагаріна 125, м. Харків