ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Контакти команди продаж


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Контакти команди продаж

Україна

Центральний регіон (арматура та сортовий прокат)


Е-mail: Yevhen.Chumachenko@arcelormittal.com
Контактна особа: Евгеній Чумаченко
Адресa: вул. Грушевського 9б, бізнес-центр "Саміт", 7й поверх, Київ, Україна

Центральний регіон (катанка)

Контактний телефон: T +38 044 321 0 321
Е-mail: Kseniya.Frolova@arcelormittal.com
Контактна особа: Ксения Фролова
Адресa: вул. Грушевського 9б, бізнес-центр "Саміт", 7й поверх, Київ, Україна

Східний регіон (арматура, сортовий прокат, катанка)

Контактний телефон: M +38 067 621 43 12
Е-mail: Anton.Redko@arcelormittal.com
Контактна особа: Антон Редько
Адресa: Запоріжжя, Україна

Західний регіон (арматура, сортовий прокат, катанка)

Контактний телефон: M+38 067 628 45 93
Е-mail: Vyacheslav.Sharshavyy@arcelormittal.com
Контактна особа: Вячеслав Шаршавий
Адресa: Львів, Україна

Склади готової продукції

(інтерактивна мапа)

Київ

Контактний телефон: T +380 44 321 03 21 EXT 82016, M +380 98 255 96 84
Е-mail: Aleksej.Ivanov@arcelormittal.com
Контактна особа: Олексій Іванов
Адресa: вул. Електриків 8, Київ, Україна


Одеса

Контактний телефон: M +38 067 737 07 59
Е-mail: Konstantin.Mazur@arcelormittal.com
Контактна особа: Константин Мазур
Адресa: вул. Отамана Головатого 73/1, Одеса


Кривий Ріг

Контактна особа: Олена Середа
Контактний телефон: M +38067 731 04 53
Е-mail: Elena.Sereda@arcelormittal.com
Адресa: ст. Червоний Шахтар, Кривий Ріг


Тернопіль

Контактний телефон: M +38 067 560 55 36
Е-mail: Bogdan.Mihalchuk@arcelormittal.com
Контактна особа: Богдан Михалчук
Адресa: вул. Півколо 14, Львів


Харків

Контактний телефон: M +38 067 621 43 12
Е-mail: Anton.Redko@arcelormittal.com
Контактна особа: Редько Антон
Адреса: вул. Плиточна, м. Харків


Львів

Контактний телефон: M +38 067 628 45 93
Е-mail: Vyacheslav.Sharshavyy@arcelormittal.com
Контактна особа: Вячеслав Шаршавий
Адреса: ул. Півколо 14, г. Львів


Дніпро

Контактний телефон: M +38 067 621 43 12
Е-mail: Anton.Redko@arcelormittal.com
Контактна особа: Редько Антон
Адреса: вул. Гаванська 4

СНД

Білорусія, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан

Контактний телефон: T +38 056 499 32 09 , M +38 067 630 97 27
Е-mail: Svetlana.Baulo@arcelormittal.com
Контактна особа: Светлана Бауло
Адресa: ул. Орджоникидзе 1, Кривой Рог, Украина

Грузія, Вірменія,Азербайджан

Контактний телефон: M +995 599 95 01 66
Е-mail: Barbare.Popiashvili@arcelormittal.com
Контактна особа: Барбара Попіашвілі
Адресa: Тбілісі, Грузія

Росія

Московский регіон

Контактний телефон: T +7 495 775 90 48, F +7 495 721 15 55, M +7 916 233 27 62
Е-mail: Pavel.Ilin@arcelormittal.com
Контактна особа: Павел Ільін
Адресa: вул. Велика Ординка 44/4б офіс 1, Москва, Росія

Південний регіон

Контактний телефон: T +7 495 961 32 20, М +7 985 208 95 33
Е-mail: Denis.Zukhba@arcelormittal.com.
Контактна особа: Деніс Зухба
Адресa: вул. Больша Ординка 44/4б офис 1, Москва, Росія

ЧАВУН (усі напрямки)

Контактний телефон: T +38 044 321 03 21
Е-mail: Vera.Muza@arcelormittal.com
Контактна особа: Віра Муза
Адресa: вул. Грушевського 9б, бізнес-центр "Саміт", 7й поверх, Київ, Україна