ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Про нас


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Історія

ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» створено в 2008 р. на принципах державно-приватного партнерства. В 2008-2011 рр. підприємство надало стивідорні послуги з перевалки вантажів у кількості 5 млн. 727 тис. т, обслужило понад 950 суден, а також понад 87 тис. залізничних вагонів. На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства дозволяють перевалювати 2-2,5 млн. т вантажів на рік.

У 2011 р. ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» стало частиною корпорації АрселорМіттал – найбільшої в світі металургійної та гірничодобувної компанії, діяльність якої представлена в більш ніж 60-ти країнах. АрселорМіттал займає лідируюче положення на великих світових ринках, включаючи автомобільний і будівельний, а також ринок побутової техніки та упаковки.

Мажоритарним акціонером ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» став голландський підрозділ корпорації – «АрселорМіттал Нідерланди Бі.Ві.». Компанія АрселорМіттал, найбільший іноземний інвестор в Україні, планує направити масштабні інвестиції на поліпшення умов зберігання вантажів та придбання спеціального обладнання для якісного обслуговування вантажів. Комплексне поліпшення інфраструктури підприємства забезпечить збільшення пропускної спроможності терміналу, що призведе до збільшення обсягу перевалки вантажів у порту, а також обсягу добового завантаження вантажів на судна. Інтеграція стивідорної компанії до складу найбільшого металургійного бізнесу дозволить вибудувати всі бізнес-процеси підприємства згідно з кращими світовими практиками та міжнародними стандартами.

До початку 2012 р. всі стивідорні компанії Миколаївського морського торговельного порту сукупно переробляли трохи більше 1 млн. т вантажів на рік. Після входження в 2011 р. ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» в корпорацію АрселорМіттал загальна переробка в порту тільки за перше півріччя 2012 р. склала близько 6 млн. тонн вантажів, при цьому обіг вантажів «Нікмет-Термінал» стабільно є найвищим.