ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Ключові показники

За підсумками 2018 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається в числі підприємств із найменшим коефіцієнтом частоти виробничого травматизму, займаючи 3-е місце серед 14 підприємств компанії АрселорМіттал. Коефіцієнт виробничого травматизму за результатами 2018 року склав 0,38. При цьому ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» демонструє найнижчий коефіцієнт виробничого травматизму із власним персоналом на 1000 працівників серед підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Кількість таких нещасних випадків зменшилася до 15 (в порівнянні з 18 епізодами у 2017 році).

Програма «Прагнення до нуля» залишається основним пріоритетом для підприємств компанії АрселорМіттал по всьому світу. Головна мета цього проекту - звести до нуля кількість нещасних випадків на виробництві.

Протягом 2018 року на виробничих об'єктах підприємства відбулося 22 нещасних випадки із втратою робочих днів, з них 3 - зі смертельними наслідками (один - працівник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і двоє осіб - працівники підрядних організацій).

Основними причинами травм на виробництві у 2018 році стали:

1. Вплив деталей, що рухаються, розлітаються та обертаються, обладнання і предметів.
2. Падіння, обвалення предметів, матеріалів, породи і грунту.
3. Падіння постраждалих і нещасні випадки на транспорті.

Більшість травм сталося через невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Для визначення рівня виробничого травматизму ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовує об'єктивний показник - коефіцієнт частоти нещасних випадків (Кч). Показник використовується для вимірювання рівня виробничого травматизму та відстеження динаміки нещасних випадків на підприємстві за певний період часу. Це більш коректний підхід у порівнянні з використанням абсолютних показників травматизму (кількість травм), оскільки кожне промислове підприємство має свої особливості, що впливають на показники травматизму при порівняльному аналізі: чисельність працівників, складність виробничих процесів, рівень зносу обладнання та ін.

У 2018 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки 396,2 млн грн (у 2017 році - 316,7 млн грн, в 2016 - 278 млн грн). Витрати на кожного працівника склали понад 19 тис. грн.