ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Навчання з охорони праці

Чіткі вимоги і контроль у галузі виробничої безпеки є найважливішими умовами у прагненні компанії АрселорМіттал до нульового показника частоти виробничого травматизму, без розподілу на своїх і сторонніх працівників.

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» успішно функціонує Університет АрселорМіттал в Україні, в якому співробітники підприємства проходять навчання з питань охорони праці. Навчання з охорони праці працівники підприємства також проходять в навчальних центрах України, серед яких: Криворізький експертно-технічний центр, ЦТОР (м. Кривий Ріг), Головний науково-методичний центр Держпраці України (м. Київ).

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» всі працівники підприємства навчаються корпоративним виробничим стандартам щодо запобігання нещасних випадків зі смертельними наслідками ArcelorMittal Fatality Prevention Standarts (FPS), які встановлюють вимоги за такими напрямками: готовність до аварійних ситуацій, використання кранів, вантажопідйомного обладнання, транспортних засобів та водіння, безпеку на залізниці, ізоляція, робота на висоті, в замкнутих просторах і газонебезпечних ділянках, розслідування нещасних випадків, управління підрядниками.

У 2012 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрито перший серед металургійних підприємств України тренінг-центр з безпечного виконання робіт Університету АрселорМіттал в Україні. Тренінг-центр призначений для практичного навчання співробітників підприємства і працівників підрядних організацій безпечному проведенню робіт підвищеної небезпеки та вимогам корпоративних стандартів по запобіганню нещасних випадків зі смертельними наслідками ArcelorMittal Fatality Prevention Standarts (FPS). Будівля тренінг-центру складається з навчального корпусу та практичного полігону, обладнаного сучасними тренажерами. Тренажери дають можливість навчатися безпечним способам виконання робіт в умовах, максимально наближених до виробничих. У тренінг-центрі можуть одночасно навчатися близько 120 осіб.

У 2018 р. 13 211 працівників підприємства пройшли навчання з питань охорони праці, в тому числі:
РСС - 4 157 осіб;
Робочі - 9 054 осіб.
12 733 осіб пройшли навчання в Університеті АрселорМіттал в Україні; 478 осіб - за межами підприємства.

Питання охорони праці також включені в усі програми навчання робітників по другій професії, перепідготовки та програми виробничо-технічних курсів. У 2018 р. за такими програмами пройшли навчання 5 431 працівник.

Продовжується впровадження процедури по здійсненню членами команд «Червоні скорпіони» організації і контролю за безпечним виконанням робіт підрядними організаціями на об'єктах капітального ремонту і будівництва. Представники команди постійно перебувають поруч із виконавцями робіт, контролюючи їх безпеку. У 2018 році навчання пройшли 134 працівників підрядних організацій і 104 працівника підприємства.