ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна програм "Майбутні фінансові лідери"


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Корпоративна програм "Майбутні фінансові лідери"

ПАТ « АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про запуск третьої хвилі Корпоративної програми "Майбутні фінансові лідери", спрямованої на розвиток талановитої молоді на підприємствах компанії АрселорМіттал в цілому і АрселорМіттал Кривий Ріг зокрема.

Програма "Майбутні фінансові лідери" відкриває відмінні перспективи працевлаштування, професійного зростання та розвитку для всіх, хто бажає побудувати свою кар'єру в галузі фінансів і пов'язати свою професійну діяльність з АрселорМіттал - світовим лідером у виробництві сталі. За допомогою програми її учасники отримають можливість удосконалити свої навички фінансового менеджменту та лідерські якості з метою максимального розкриття свого потенціалу.

Основні вимоги до кандидатів - потенційниx учасників програми:

• Обов'язково - вища освіта в галузі економіки, фінансів або бухгалтерського обліку; додатковою перевагою буде вища освіта у виробничому напрямку або ступінь МВА;
• досвід роботи у фінансовій або виробничій сфері від 3-х до 10-ти років;
• володіння англійською мовою не нижче рівня intermediate;
• прагнення до постійного розвитку та вдосконалення;
• високий рівень особистісної мотивації, цілеспрямованість і орієнтація на досягнення результатів;
• географічна і функціональна мобільність.

Кандидатам, які бажають взяти участь у відборі для програми "Майбутні фінансові лідери", і відповідають всім вищевказаним критеріям, необхідно направити свої резюме та супровідний лист (заповнені російською та англійською мовами) на електронну адресу : AMKR.Students@arcelormittal.com з позначкою в темі "Майбутні фінансові лідери"

Шаблон резюме (2-ма мовами) Ви можете знайти нижче у додаткових документах. Супровідний лист пишеться в довільній формі, в якому Ви в 5-7 реченнях розповідаєте про свою мотивацію участі в даній програмі і що саме Ви зможете принести свого як у програму, так і в діяльність підприємства.

Розгляд поданих заявок та відбір найбільш кваліфікованих кандидатів для участі у програмі "Майбутні фінансові лідери СНД" проводитиметься локальною та корпоративною HR службою спільно з фінансовим керівництвом бізнес-одиниці країн Африки та СНД.

Додаткову інформацію стосовно програми ви зможете дізнатися
за телефоном (056) 499-29-49 Світлана Грачова

Додаткові документи:
Форма резюме(російською)
CV form