ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг

Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створений для реалізації соціальних та благодійних проектів у сфері освіти, охорони здоров'я та екології, а також для підтримки соціально незахищених категорій, в т.ч. інвалідів та дітей-сиріт, сімей працівників підприємства, які загинули в зоні АТО та інших.

Рішення про надання допомоги приймається Правлінням Фонду під головуванням фінансового директора Сергія Плічка. До складу Правління Фонду входять заступник генерального директора з правових питань, питань взаємодії з державними органами та комуникацій Артем Філіп’єв, заступник генерального директора з постачання Бікрам Вірди, директор з персоналу Юлія Чермазович, начальник управління контролінгу адміністрації з фінансів Індранатх Чаттерджи.

Інформація щодо реалізації проектів публікується в корпоративній газеті «Металург» та на сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У 2019 році завдяки фінансовій підтримці Благодійного Фонду була надана допомога Новолатівській об’єднаній територіальній громаді на загальну суму 5 млн грн. Дан старт соціально-екологічному проекту «Екомісто», який передбачає фінансування ініціатив містян на загальну суму 1 млн грн. В рамках соцпартнерства з містом розпочата реалізація проекту з благоустрою пішохідної алеї вздовж проспекту Металургів в районі парку імені Богдана Хмельницького, а також ремонт фасадів будинків по проспекту Металургів. Крім того, Благодійний Фонд передав медичне обладнання опіковому відділенню Криворізької міської клінічної лікарні № 2 та Криворізкьому онкологічному диспансеру (у 2019 р. – 6 млн грн). Напередодні новорічних свят 1000 солодких подарунків отримали діти пільгових категорій Кривого Рогу.
У 2020 році в рамках боротьби з пандемією COVID-19 була надана допомога Криворізькій інфекційній лікарні № 1: придбано три сучасних апарати штучної вентиляції легень, а також легковий автомобіль, який задіяний для організації обслуговування пацієнтів на дому і оперативної доставки проб в лабораторії Дніпра.

Пожертвувати кошти до Благодійного Фонду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як працівники підприємства, так і співробітники компанії АрселорМіттал, а також всі бажаючі в Україні і за кордоном.

Реквизиты Благотворительного Фонда ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог»:

Благодійна організація «Благодійний Фонд АрселорМіттал Кривий Ріг»
Код за ЄДРПОУ
юридичної особи 39391745
Валюта рахунку UAH
№ рахунку 26005530554600
Назва банку Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк»
МФО (код банку) 351005

Реквизиты валютных счетов
BENEFICIARY: CHARITABLE ORGANIZATION
“CHARITABLE FOUNDATION ARCELORMITTAL KRYVYI RIH”
1, Ordzhonikidze street, Kryvyi Rih, Ukraine, 50095
EDRPOU 39391745
$ Acc: 26005530554600

BENEFICIARY BANK: UKRSIBBANK
MOSKOVSKY AVE 60
KHARKIV, UKRAINE
SWIFT-code: KHABUA2K

Correspondent Bank: BNP PARIBAS U.S.A. - New York Branch
New York , USA
SWIFT-code: BNPAUS3N
Correspondent Account: 020061151200138
____________________________________________________________________

BENEFICIARY: CHARITABLE ORGANIZATION “CHARITABLE FOUNDATION ARCELORMITTAL KRYVYI RIH”
1, Ordzhonikidze street, Kryvyi Rih, Ukraine, 50095
EDRPOU 39391745
EUR Acc: 26005530554600

BENEFICIARY BANK: UKRSIBBANK
MOSKOVSKY AVE 60
KHARKIV, UKRAINE
SWIFT-code: KHABUA2K

Correspondent Bank: BNP PARIBAS SA
Paris, FRANCE
SWIFT-code: BNPAFRPP
Correspondent Account: 07205696