ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Корпоративне волонтерство

Комітет волонтерів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» об'єднує в своєму складі працівників підприємства, готових безкорисливо допомагати всім, хто цього потребує. Серед наших волонтерів - почесні донори, а також ті, хто на регулярній основі організовує збір книг, іграшок, канцелярського приладдя для вихованців дитячих будинків та інтернатів, проводить з ними спортивну роботу: щотижневі тренування з футболу, волейболу, дартсу. У числі традиційних волонтерських заходів - організація спортивних свят, новорічних свят для вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів, допомога багатодітним сім'ям.

«Подаруй дитині радість»
У травні 2014 року, з ініціативи молодіжних активістів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», була організована волонтерська акція «Подаруй дитині радість». До Міжнародного дня захисту дітей, на базі відпочинку «Мар'янівка» волонтерами ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено спортивне свято, в якому взяли участь більше 70 вихованців шкіл-інтернатів № 1, № 9 та центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Воно включало змагання з 7 видів спорту та водної естафеті, купання і обід. Кожна дитина, що брала участь у святі, отримала солодкий приз і сувеніри.

«Крапля життя»
На підприємстві існує волонтерський проект добровільного руху донорів «Крапля життя», метою якого є донорська взаємодопомога працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Приводом для створення цього руху став випадок, коли дитині одного з працівників нашого підприємства терміново знадобилася кров для переливання. Координатори взяли на себе завдання поширення інформації про новий волонтерський рух, пошук добровольців-волонтерів, ведення бази та інші питання. Був створений реєстр донорів з числа працівників підприємства, готових прийти на допомогу колегам та їхнім сім'ям. База з усіма необхідними даними дозволяє в найкоротші терміни знаходити і зв'язуватися з донорами потрібної групи крові, які підходять за термінами здачі. Тільки за рік існування руху «Крапля життя» з базою всього в 200 постійних донорів-працівників було здано 90 літрів крові, що дозволило надати допомогу 17 нужденним.


У жовтні 2013 р. на внутрішньому порталі «IAM» почав роботу новий сайт соціальної активності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який являє собою єдиний майданчик для спілкування, обміну досвідом, думками та ідеями всіх небайдужих до проблем інших людей. Сайт покликаний поліпшити комунікацію між волонтерами нашого підприємства, а також співробітниками, які активно беруть участь як у соціальному житті нашого підприємства, так і за його межами. Відкритий доступ до сайту для всеx користувачів інтранет-порталу дає можливість дізнатися не тільки про те що відбулося і поточні акції, а й про плановані, а також залишити свої коментарі або пропозиції, привласнити рейтинг тієї чи іншої акції . З початку роботи сайту його відвідали понад 40,2 тис. співробітників.