ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Пам'ятка для клієнтів
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»Шановні Партнери!

Політика ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі «АМКР») спрямована на активну боротьбу із шахрайством. Як усередині нашої компанії, так і за її межами ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства та використовуємо весь арсенал заходів щодо запобігання шахрайським діям. АМКР застерігає від угод з недобросовісними учасниками ринку, що розповсюджують через Інтернет та електронною поштою фіктивні комерційні пропозиції щодо продажу металопродукції нібито від імені АМКР або афілійованих з ним компаній.

Будь ласка, майте на увазі, що все електронне ділове листування, яке ведеться від імені АМКР або інших афілійованих підприємств групи АрселорМіттал, здійснюється лише з корпоративних серверів. Всі адреси електронної пошти АМКР мають наступне доменне ім'я:@arcelormittal.com

Ніхто з посадових осіб АМКР, включаючи менеджерів з продажу та керівництво компанії, не листується з клієнтами з поштових серверів gmail.com, rambler.ru, mail.ru тощо, а також, не веде офіційне листування в будь-яких месенджерах (ні в Viber, ні в Telegram, ні в WhatsApp тощо).

Офіційне листування АМКР виключає можливість комунікації або переадресації на будь-які інші доменні імена та/або месенджери. Отримання повідомлення із закликами про ведення комунікації будь-яким іншим способом, у тому числі через інші поштові сервери, які, наприклад, зазначені в підписі співробітника АМКР, є ознакою шахрайства.

АМКР не використовує безкоштовні електронні поштові сервіси або месенджери для обговорення умов співробітництва та/або укладання угод. АМКР та його дочірні підприємства не встановлюють договірних відносин та не надають гарантій постачання товару заочно за допомогою Інтернету та електронної пошти.
Доступ до офіційних контактних даних команди продажів АМКР Ви можете отримати за посиланням

АМКР залишає за собою право вживання заходів правового впливу для припинення шахрайських дій несумлінних учасників ринку.
Не погоджуйтесь на пропозиції шахраїв про оплату коштів та укладання договорів. Якщо Ви постраждали від протиправних дій, негайно звертайтеся до правоохоронних органів.

Нагадуємо, що стаття 229 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне використання знака для товарів та послуг, фірмового найменування та кваліфікованого позначення походження товару. У цьому, відповідальність передбачена цією нормою активно застосовується практично. Так, лише за останні 5 років в Україні під даними з відкритих джерел (зокрема ЄДРРР) було винесено близько 100 обвинувачувальних вироків стосовно осіб, які вчинили цей злочин.Таким чином, права групи компаній АрселорМіттал на власні знаки для товарів і послуг, а також власне фірмове найменування захищені не тільки цивільним законодавством, яке дає право стягнути з порушника завданий компанії збиток, а й нормами кримінального права. Більше того, сьогодні є приклади, коли порушники прав інтелектуальної власності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» реально притягувалися до кримінальної відповідальності.

Щоб уникнути укладання угод (контрактів, договорів) з несумлінними учасниками ринку металопродукції:

1.Хочемо звернути Вашу увагу на те, що контактна інформація представників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», уповноважених обговорювати питання продажу металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», вказана на веб-сайті підприємства;

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не несе відповідальності за негативні наслідки, які можуть виникнути в осіб, внаслідок того, що вони обговорювали питання продажу металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не з уповноваженими представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у сфері продажу . Контакти уповноважених осіб відповідальних за продаж металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» наведено на веб-сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»;

2. Рекомендуємо:

2.1 При отриманні електронною поштою пропозиції про продаж Вам металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

• перейти на офіційний веб-сайт ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та переконатися, що Ви отримали пропозицію саме від фізичної особи, уповноваженої представляти інтереси ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у сфері продажу. На даному веб-сайті Ви зможете ознайомитись, в тому числі, з прізвищами та іменами уповноважених представників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», їх офіційними адресами електронної пошти та номерами телефонів;

• переконавшись, що Ви отримали вищезгадану пропозицію з адреси уповноваженого представника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», рекомендуємо зв'язатися з ним (або іншим уповноваженим представником ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») за допомогою телефонного зв'язку та переконатися у справжності отриманої електронної пошти.

2.2 При отриманні інформації та/або угоди (її копії), де однією із сторін виступає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (наприклад, довіреності або контракту (договору, угоди) або інформації, з посиланням на них) від фізичної особи, дані якої не вказані на веб-сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - зв'язатися з уповноваженим представником ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (контактні дані на веб-сайті) та уточнити достовірність отриманої Вами інформації та/або угоди.