ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

SRM – закупівлі

Система електронних торгів

У 2011 році ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» впровадило інтернет-платформу для проведення торгів SRM (Supplier Relationship Management - Управління Взаємовідносинами з Постачальниками) - глобальну систему електронних торгів, що використовується компанією АрселорМіттал. Впровадження даної системи допомогло ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищити ефективність тендерного процесу, скасувавши більшу частину тендерів, що проводяться за допомогою паперового документообігу. З моменту запуску в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» нової тендерної платформи рівень відвідуваності SRM контрагентами підприємства став одним з найвищих в компанії і зайняв другу позицію серед показників інших підприємств групи.

Проведення електронних торгів забезпечує сучасний, більш ефективний і прозорий підхід до закупівельної діяльності, який дає переваги як компанії, так і її зареєстрованим контрагентам, при цьому відповідаючи найкращим закупівельними принципам. Завдяки обміну тендерною інформацією в режимі онлайн значно скорочуються час проведення тендерів і зусилля обох сторін.

Результати торгів закупівельники отримують за допомогою конфіденційної електронної платформи.
Постійне вдосконалення тендерних процесів є одним з ключових напрямків програми трансформації в сфері постачання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що в результаті призвело до оновлення електронної платформи до останньої 7-ї версії. Нова тендерна платформа дає можливість знизити обсяги адміністративної роботи (публікація запитів на надання цінових пропозицій, внутрішній процес затвердження, формування контракту для переможця торгів).

У наведених нижче документах представлена корисна інформація, а також відповіді на найбільш поширені питання, що допоможе нашим контрагентам під час участі в тендерах з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

1. Поширені запитання стосовно SRMv7

2. Керівництво для Постачальників з SRMv7

3. Посилання для доступу до платформи SRMv7

4. Анкета постачальника/підрядника

У разі виникнення технічних складнощів, Ви можете оформити запит з докладним описом проблеми / помилки і кроків із супутніми скріншотами і направити на електронну адресу технічної підтримки AMKR.SRM.Support@arcelormittal.com з копією на ініціатора тендера (співробітника ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", від якого надійшло запрошення на участь в тендері) і відповідною поміткою.
УВАГА! Запити без скріншотів розглядатись не будуть!
(Корпоративна група підтримки: integraRFx.helpdesk@arcelormittal.com и integraportal.helpdesk@arcelormittal.com)

Якщо ваша Компанія не змогла подати пропозицію в системі SRM (після виконання кроків, описаних вище), будь ласка, виконайте наступні дії:
1. 1. Надішліть вашу пропозицію на електронну адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com з темою: номер SRM тендера, ПІБ спеціаліста із закупівель ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (ініціатора тендера), дата і час закриття тендеру.
2. Прикладіть скріншот і / або електронного листа, що доводить неможливість надсилання пропозиції через систему SRM.

Якщо ваша компанія була запрошена до участі в тендері з адреси AMKR.Tender@arcelormittal.com, будь ласка, виконайте наступні дії:
1. Тема листа повинна містити номер, вказаний в темі листа-запиту
2. Вашу відповідь необхідно направити ТІЛЬКИ на AMKR.Tender@arcelormittal.com, а не працівнику ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".
3. Направляючи вашу відповідь, не додавайте до копії листа нікого із співробітників ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".