ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Кар’єра


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Дитячі проекти в Університеті АрселорМіттал
З 2015 року на базі Університету АрселорМіттал успішно запущені і діють школи англійської мови, ІТ-технологій та «Юні інженери» для дітей працівників підприємства, в які підприємство інвестувало понад 10 млн. грн. Цей освітній проект для підростаючого покоління є однією з найважливіших частин корпоративної політики соціальної відповідальності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
>1 400
дітей працівників підприємства щорічно навчається в Школі англійської мови


Протягом 2019 року в Школі англійської мови навчалися діти у віці від 6 до 16 років. Тут вони освоювали англійську граматику, лексику, брали участь в театральних постановках, тематичних проектах і святах. Навчання в англійській школі проводилося за оксфордською програмою. Заняття проходили в ігровій формі з акцентом на вдосконалення розмовної мови.

Координатор Школи англійської для дітей - Антонова Олена –+38(0564)994252(Elena.Antonova@arcelormittal.com).

>400
дітей працівників підприємства щорічно навчається в Школі ІТ-технологій


На заняттях в школі ІТ технологій діти освоювали Word, Excel і PowerPoint, вчилися технікам програмування. Вчилися знімати, монтувати, пізнавати ази і вдосконалюватися в області дизайну. Хлопці освоювали робототехніку, де вчилися нестандартно мислити і створювати неординарні речі.

Координатор Школи ІТ-технологій для дітей - Гарізан Наталя - +38(0564)994256 (Natalia.Garizan@arcelormittal.com).

Також навчання англійській мові та ІТ-технологій проводилося і в літню пору, в період відпочинку дітей в дитячих оздоровчих таборах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Так, понад 6000 дітей пройшли навчання в літній період.

>350
дітей працівників підприємства щорічно навчається в Школі «Юні інженери»


У 2019 на підприємстві запущена школа - «Юні інженери».
В ході навчання діти ставили досліди з хімії, фізики, друкували на 3D-принтері, малювали 3D-ручкою, дізнавалися електро- і робототехніку, гідравліку, вчилися оброблювати дерево і метал. Особливістю школи стало те, що теоретичні знання одразу підтверджувалися практикою, де діти самі могли провести експерименти. Випускниками школи стали 376 дітей у віці від 9 до 15 років.
Координатор школи «Юні інженери» - Славіна Інна - +38(0564)991869 (Inna.Slavina@arcelormittal.com).
>2200
дітей працівників підприємства щорічно проходить майстер-класи та тренінги за проектом «Будь в темі»

У дні шкільних канікул для дітей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходить проект «Будь в темі». Протягом канікул діти проходять корисні і захоплюючі майстер-класи. Навчання спрямоване на розвиток тих навичок, які знадобляться школярам в сучасному світі, дозволять підвищувати власну мотивацію і розвивати необхідні здібності.

Заняття проводяться в двох вікових групах: 10-11 років і 12-16 років. На весняних канікулах діти навчалися акторської майстерності, культури мовлення, контактної імпровізації, розвитку пам'яті, проходили тренінги з підготовки до публічних виступів і багато іншого.
Тематикою осінніх канікул стала тема «Лідером стати просто», в ході якої діти вчилися як стати лідером і ефективно працювати в команді.
Темою зимових канікул стала: «Моя професія майбутнього», де учасники могли ознайомитися з актуальними професіями майбутнього, спробувати себе в ролі пожежника, металурга, познайомитися з магією сталі та багато іншого.