ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Кар’єра


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Навчання в Університеті АрселорМіттал


Навчальний центр має ліцензію Міністерства освіти і науки України на проведення освітньої діяльності з професійної підготовки робітників. Навчальний центр надає можливість такого навчання з майже 400 робітничих професій.
Навчання на підприємстві почалося з 1959. За свою 55-річну історію навчання стало повноцінним навчальним центром, де з'явилася можливість не тільки придбати робочу професію, а й отримати додаткові навички, необхідні в роботі. Навчальний центр робітничих професій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» співпрацює з кращими тренінговими компаніями і бізнес-школами не тільки України, а й світу.

Зараз тут представлені різні програми для навчання та розвитку працівників підприємства, а також проводяться заходи, в яких беруть участь і робітники інших підприємств, студенти навчальних закладів Кривого Рогу і всього регіону (інноваційний форум «Інвестиції в майбутнє», конкурси професійної майстерності, проведення конференцій на базі підприємства).

Конкурси профмайтерності

З метою створення системи мотивації до постійного професійного зростання, у 2019 році в структурних підрозділах підприємства було проведено 28 конкурсів професійної майстерності, з них:
  • 24 конкурси в структурних підрозділах в рамках 1-го етапу
  • 2 конкурси професійної майстерності на рівні підприємства «Кращий зварник ручного зварювання» і «Кращий машиніст крану»
  • 2 Міжнародних конкурси:
    - 11-й конкурс прокатників пам'яті І.Т. Ротару;
    - 6-й конкурс водіїв автотранспортних засобів, в якому взяли участь команди з підприємств України і Казахстану:
    АрселорМіттал Теміртау, Запоріжсталь, Азовсталь, Полтавський ГЗК, Дніпровський металургійний комбінат.  • У жовтні 2019 року на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулася 29 Всеукраїнська науково-технічна конференція на тему «Підвищення якості підготовки залізорудної сировини для доменного виробництва України». У конференції взяли участь 70 фахівців з 12 металургійних підприємств, 3 науково-дослідних і проектних інститутів і 8 компаній провідних виробників сучасного обладнання та інноваційних технологій.