ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Корпоративна відповідальність


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Оцінка впливу на довкілля


 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Нове будівництво газопроводів змішаного газу та будівель газопідвищувальних станцій №1 та №2 парогазового цеху на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, вулиця Криворіжсталі, 1 в Металургійному районі та в Інгулецькому районі»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Нове будівництво газопроводів змішаного газу та будівель газопідвищувальних станцій №1 та №2 парогазового цеху на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, вулиця Криворіжсталі, 1 в Металургійному районі та в Інгулецькому районі»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція комплексів будівель та споруд доменного цеху №2 (доменної печі №9 з автоматизованою системою управління), цеху водопостачання, системи газопостачання доменним та природним газом споживачів металургійного виробництва, ТЕЦ-3 на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" за адресами: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вулиця Криворіжсталі, будинок 132, будинок 143, будинок 137, будинок 147»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція комплексів будівель та споруд доменного цеху №2 (доменної печі №9 з автоматизованою системою управління), цеху водопостачання, системи газопостачання доменним та природним газом споживачів металургійного виробництва, ТЕЦ-3 на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" за адресами: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вулиця Криворіжсталі, будинок 132, будинок 143, будинок 137, будинок 147»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція будівлі відділення підготовки днищ з заміною газоочисних установок (В1, В2, В4, В5) ділянки виробництва вогнетривких і будівельних сумішей ремонтного виробництва центрального департаменту з утримання та ремонтів на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 144»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція будівлі відділення підготовки днищ з заміною газоочисних установок (В1, В2, В4, В5) ділянки виробництва вогнетривких і будівельних сумішей ремонтного виробництва центрального департаменту з утримання та ремонтів на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 144»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція комплексів будівель та споруд конвертерного цеху (з заміною газовідвідних трактів і газоочисних установок за конвертерами №№1,2,3) парогазового цеху , цеху водопостачання, кисневого виробництва, цеху мереж та підстанцій на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресами: Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, буд. 152,135,143,141,150 »

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція комплексів будівель та споруд конвертерного цеху (з заміною газовідвідних трактів і газоочисних установок за конвертерами №№1,2,3) парогазового цеху , цеху водопостачання, кисневого виробництва, цеху мереж та підстанцій на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за адресами: Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, буд. 152,135,143,141,150 »


 • Додаток: «Нове будівництво хвостосховища «ІІІ карта» шламового господарства рудозбагачувальної фабрики на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Нове будівництво хвостосховища «ІІІ карта» шламового господарства рудозбагачувальної фабрики на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Нове будівництво хвостосховища «ІІІ карта» шламового господарства рудозбагачувальної фабрики на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Додаток: «Реконструкція та розвиток кар’єрів №3 гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання. Кар’єр № 3 в Інгулецькому та Центрально-Міському районах м. Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція та розвиток кар’єрів №3 гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання. Кар’єр № 3 в Інгулецькому та Центрально-Міському районах м. Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція та розвиток кар’єрів №3 гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання. Кар’єр № 3 в Інгулецькому та Центрально-Міському районах м. Кривий Ріг»

 • Додаток: «Реконструкція та розвиток кар’єрів № 2-біс гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання.»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція та розвиток кар’єрів № 2-біс гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання.»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція та розвиток кар’єрів № 2-біс гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для підтримки продуктивності по видобутку сирої руди 30 млн. тон на рік на період з 2020 р. - до кінця відпрацювання.»


 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція комплексу будівель та споруд конверторного цеху (шлакове відділення)»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція комплексу будівель та споруд конверторного цеху (шлакове відділення)»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Нове будівництво хвостосховища «IIІ карта» шламового господарства рудозбагачувальної фабрики на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Нове будівництво хвостосховища «ІІІ карта» шламового господарства рудозбагачувальної фабрики на території Гречаноподівської та Новолатівської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «будівництво газопроводу природного газу від газопідвищувальної станції Південного гірничо-збагачувального комбінату до вогнетривко-вапняного цеху (ВВЦ) (2 нитка) на проммайданчику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «будівництво газопроводу природного газу від газопідвищувальної станції Південного гірничо-збагачувального комбінату до вогнетривко-вапняного цеху (ВВЦ) (2 нитка) на проммайданчику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Енергетичний департамент. ТЕЦ-ПВС-2. Реконструкція будівлі головного корпусу ТЕЦ-ПВС-2 (заміна колекторів доменого та коксового газу) на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Енергетичний департамент. ТЕЦ-ПВС-2. Реконструкція будівлі головного корпусу ТЕЦ-ПВС-2 (заміна колекторів доменого та коксового газу) на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Парогазовий цех. Нове будівництво перемички доменного газу діаметром 3020 мм від колектора доменної печі №9 до нового колектора доменної печі доменного цеху №1 з підключенням котлів ТЕЦ-1 на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Парогазовий цех. Нове будівництво перемички доменного газу діаметром 3020 мм від колектора доменної печі №9 до нового колектора доменної печі доменного цеху №1 з підключенням котлів ТЕЦ-1 на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Нове будівництво фабрики огрудкування на території ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Нове будівництво фабрики огрудкування на території ПАТ «АрселорМіталл Кривий Ріг»

 • Реєстрація учасників громадського обговорення стосовно наміру отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від нових джерел відвалу «Степовий-2» Гірничого департаменту


 • Оголошення про початок громадського обговореня стосовно наміру отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від нових джерел відвалу «Степовий-2» Гірничого департаменту.

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Продовження видобутку багатих залізних руд для виробництва чорних металів на родовищі рудника ім. Кірова (поле шахти ім. Артема)»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Продовження видобутку багатих залізних руд для виробництва чорних металів на родовищі рудника ім. Кірова (поле шахти ім. Артема)»


 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Рекультивація пошкоджених земель шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція хвостосховища «IV карта»»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція та розвиток кар'єрів № 3»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція та розвиток кар'єрів № 3»

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Реконструкція та розвиток кар'єрів № 2-біс»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище: «Реконструкція та розвиток кар'єрів № 2-біс»

 • У зв’язку з карантинними обмеженнями, раніше заплановані на 18 червня 2020 р. громадські слухання «Рекультивація пошкоджених земель шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», проводитися не будуть.

 • Оголошення про початок громадського обговорення по об'єкту: «Рекультивація пошкоджених земель шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - «Рекультивація пошкоджених земель шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


 • Оголошення про початок громадського обговорення - «Будівництво хвостосховища «ІІІ карта» на території Гречаноподівської та Новолатівської селищних рад Широківського району Дніпропетровської області ГД.ШГ.РЗФ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - «Будівництво хвостосховища «ІІІ карта» на території Гречаноподівської та Новолатівської селищних рад Широківського району Дніпропетровської області ГД.ШГ.РЗФ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення - «Модернізація і ремонт котла ГМ 50-14/250 №1 та загальнокотельних систем пікової котельні»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - «Модернізація і ремонт котла ГМ 50-14/250 №1 та загальнокотельних систем пікової котельні»

 • Оголошення про початок громадського обговорення - «Реконструкція хвостосховища «Миролюбівка» з нарощуванням дамб обвалування до відм. +165,0 м. Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Збагачувальна, 97»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище -«Реконструкція хвостосховища «Миролюбівка» з нарощуванням дамб обвалування до відм. +165,0 м. Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Збагачувальна, 97»

 • Звіт про якість атмосферного повітря в місцях видалення відходів за 2кв 2019.

 • Звіт про якість атмосферного повітря в місцях видалення відходів за 1кв 2019.

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - «Комплекс будівель і споруд дробильної фабрики основної виробничої ділянки № 2 (два) гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Реконструкція корпусу середнього та дрібного дроблення ( установка конусних дробарок середнього та дрібного дроблення) за адресою: вулиця Збагачувальна, 100, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»


 •   Оголошення про початок громадського обговорення - «Комплекс будівель і споруд дробильної фабрики основної виробничої ділянки № 2 (два) гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Реконструкція корпусу середнього та дрібного дроблення ( установка конусних дробарок середнього та дрібного дроблення) за адресою: вулиця Збагачувальна, 100, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - Сортопрокатний цех №1. Реконструкція дротового стану № 1 (будівля ПС 250-1) з заміною виткоукладчиків на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

 • Оголошення про початок громадського обговорення - Сортопрокатний цех №1. Реконструкція дротового стану № 1 (будівля ПС 250-1) з заміною виткоукладчиків на ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - Реконструкція комплексу будівель і споруд (агломашин №1-3) агломераційного цеху №2 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище - Нове будівництво вентиляторної градирні оборотного циклу охолодження №23 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 • Оголошення про початок громадського обговорення - Нове будівництво вентиляторної градирні оборотного циклу охолодження №23 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


 •   Звіт з реконструкції комплексу будівель і споруд технічного водоводу цеху технологічного водопостачання гірничого департаменту на ділянці від камери К-6 до РЗФ-1 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 •   Оголошення про початок громадського обговорення - Реконструкція комплексу будівель і споруд технічного водоводу цеху технологічного водопостачання гірничого департаменту на ділянці від камери К-6 до РЗФ-1 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


 •  Звіт з оцінки впливу на навколишнє середовище планованої діяльності по об'єкту «Енергетичний департамент. ТЕЦ. ТЕЦ-3. Реконструкція системи забезпечення холодним дуттям доменної печі №9 з установкою нової електроповітродувки в будівлі головного корпусу ТЕЦ-3»

 •   Звіт з оцінки впливу на довкілля - Газопровід коксового газу

 •   Звіт з оцінки впливу на довкілля - МБЛЗ-2,3

 •   Звіт з оцінки впливу на довкілля - дрібносортного стану №4

 •   Оголошення про початок громадського обговорення - Газопровід коксового газу

 •   Оголошення про початок громадського обговорення - дрібносортного стану №4

 •   Оголошення про початок громадського обговорення - МБЛЗ-2,3