ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Про нас


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

АрселорМіттал Пекеджінг Україна


ТОВ «АрселорМіттал Пекеджінг Україна» - як частина світового лідера у виробництві сталі групи АрселорМіттал, що має власні виробничі потужності в Європі та Азії (та інших, але більш віддалених частинах світу), представляє в Україні можливості з поставок та первинної обробки основного пакувального матеріалу - жерсті харчового та іншого призначення.

Всі знають, що Україна є серед світових лідерів в спроможності по виробництву харчових консервів, та у виробництві лакофарбових речовин на натуральній олійній основі. Сталь для пакування таких виробів, як найбільш стійкий матеріал, що має необмежену здатність до вторинної переробки, і є спеціалізацією підприємства. Також наші матеріали поширенні для використання у виробництві аерозольних балонів, пивних кришок та деяких видів "пивних жерсть-банок", кришок для консервації скло-банки, мальовничих жерстяних коробок для новорічних подарунків та дитячих іграшок.

ТОВ «АрселорМіттал Пекеджінг Україна" (АМПУ) - це Сервісний Центр із поставок та обробки сталі для пакувальних виробів.


Сервісний Центр виконує:
 • Поставки жерсті в Україну;
 • Створення буферних запасів для формування умов стабільної наявності та ціни;
 • Just-in-time поставки;
 • Експертиза та супроводження замовників з питань розробки нових продуктів;
 • Після-продажне супроводження.

  Центр був заснований в Одеській області в Україні в 2006 році. Розташування базується на легкому доступі до основних чорноморських морських торгівельних портів (зокрема Білгород-Дністровського та Одеського торгівельних портів) з добре розвиненими автомобільними дорогами та залізничною інфраструктурою.

  Наразі АМПУ має 10000 м² критої площі поєднуючи під одним дахом митний склад, склад готової до відвантаження продукції та 3 лінії порізки:
 • 1. Високошвидкісна лінія з порізки рулонної жерсті по довжині (прямими та скрольними різами на листи відповідно до вимог замовників) - ємністю 24 кт / рік.
 • 2. Лінія по розпуску плоского прокату товщиною до 2 мм на смуги (порізка по ширині) - з річною спроможністю -10 кт / рік.
 • 3. Лінія по розпуску плоского прокату товщиною 2-5 мм на смуги (порізка по ширині) - з річною спроможністю -10 кт / рік. • На території підприємства може зберігатися більше 15 кт матеріалів (7 кт митного складу + 3 зали: 6 кт + 1,5 кт + 0,5 кт). З усіма матеріалами вправляються 3 вилочні автонавантажувачі (відповідні ємності: 14т, 2,5т та 2,5т)

  Майбутнє:
  Сервісний Центр з обробки сталі для пакування розвиває представленість нових технологічно - ємних продуктів групи АрселорМіттал (зазвичай виробництва наших заводів в Іспанії та Франції), таких як безхромна жерсть без покриття, жерсть лакована в рулонах та інше.
  Також, маючи дуже тісні стосунки с заводом в Казахстані (ArcelorMittal Temirtau), наш Сервіс Центр поширює представленість профільних продуктів Казахстана (жерсть, сталь покрита полімерним шаром, оцинкована сталь)

  План розвитку:
  З метою подальшого підвищення якості послуг і розвитку своїх потужностей, Сервісний Центр розробив та втілює комплексний план розвитку, який включає розвинення Місця Прибуття для покращення економіки та часу обробки імпортуємих вантажів, а також програму оновлення парку автомобільної техніки. Компанія спільно із своїми замовниками розвиває нові інструменти для економії розкроєних матеріалів, для подальшого зменшення впливу на навколишнє середовище та покращення економіки проектів наших замовників.

  Міжнародні практики ведення прозорого і відповідального бізнесу, впроваджені в Сервісному Центрі, зручне географічне розташування, сучасне обладнання і згуртована команда професіоналів - це головні переваги ТОВ «АрселорМіттал Пекеджінг Україна» - найбільшого підприємства в Білгород-Дністровському регіоні.


  Фінансова звітність та звіт незалежного аудитора за 2020 рік