ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Клієнтам та партнерам


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter

Зупини шахрайствоШановні контрагенти,

Повідомляємо вас, що останнім часом є факти недобросовісних дій певних осіб, які представляючись представниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» намагаються укласти «фейкові» договори, начебто від імені ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на поставку йому товарів. З метою уникнення укладання таких «фейкових» договорів:
звертаємо Вашу увагу, що тендери в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводяться переважно з використанням електронної платформи SRM та за допомогою роботи «Тендерної кімнати» (електронний ресурс AMKR.Tender@arcelormittal.com ).
Інформація щодо проведення тендерів розміщена за посиланням SRM закупівлі.
У випадку проведення тендеру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», контактній особі учасника тендеру, зареєстрованому у базі даних ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», має прийти особистий запит з системи SRM, а, для незареєстрованих контрагентів, запит з електронної адреси AMKR.Tender@arcelormittal.com, і учасник тендеру, зі свого боку, повинен подати пропозиції на той ресурс, звідки надійшов запит. Там же учасник тендеру зможе ознайомитись з шаблоном договору, який підписується у разі перемоги контрагента у тендері.
Все подальше листування, якщо передбачено, здійснюється за умови посилання на номер тендеру, присвоєного в системі SRM або «Тендерною кімнатою».

У випадку сумнівів, що з Вами контактував уповноважений представник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ви можете перевірити факт проведення тендеру за його номером, увійшовши до свого кабінету в системі SRM або уточнити в «Тендерній кімнаті» (AMKR.Tender@arcelormittal.com), посилаючись на номер, присвоєний «Тендерною кімнатою».
У випадку виявлення шахрайських операцій, прохання одразу повідомляти на адресу гарячої лінії:
Локальна гаряча лінія: Глобальна гаряча лінія:
+38 056 499 33 99
Hotmail.KRR@arcelormittal.com
0800 801 206
Hotmail.KRR@arcelormittal.com