null

Звернення Мауро Лонгобардо, генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг», до Тижня охорони праці 2024

test

Шановні колеги!

Сьогодні на нашому підприємстві стартує Тиждень охорони праці, приурочений до Дня охорони праці, який цього року компанія ArcelorMittal відзначатиме 25 квітня. Це глобальна комплексна кампанія. Усі її заходи спрямовані на те, щоб кожен з нас ще раз замислився, що ми можемо зробити для того, щоб виконувати свою роботу безпечніше, щоб усі наші працівники повертались додому живими і здоровими.

Головна мета нашої компанії – нуль нещасних випадків зі смертельними наслідками і серйозними травмами. Саме на це спрямована наша кампанія «Believe in Zero» – «Віримо в нуль». Щоб досягти цієї мети є багато способів – організаційних, технічних. Але всі вони починаються з віри. Віри в те, що ми можемо зробити так, щоб ніхто не травмувався і не гинув на виробничих майданчиках. Звісно, однієї віри недостатньо. Але усі наші кроки повинні вести до цього. Кожен з нас мусить зупинитись, якщо під час роботи є ризик травмуватися. Кожен з нас мусить зупинити колегу, якщо той працює в небезпечних умовах або порушує правила безпеки. І коли я кажу «кожен» – це означає, що немає різниці в тому, яка у вас посада, скільки вам років, хто ви за статтю, як довго ви працюєте. На жаль, ми вже втратили одного колегу на початку року. Але ми повинні зробити все можливе, щоб цього ніколи не сталося знову. Життя кожної людини безцінне!

Ми повинні знати своїх ворогів – усі ризики, включаючи 4 головні ризики-кілери, які можуть призвести до травмування, повинні бути усунені. Десять правил, що рятують життя, повинні бути записані в підсвідомості і треба суворо їх дотримуватись. Ми повинні покращувати культуру охорони праці та управління ризиками, і тут дуже важлива роль лідерів, які будуть вести за собою, бути особистим прикладом. Я вірю, що таким лідером може бути кожен з нас. Я вірю, що нуль нещасних випадків може бути реальністю. Я хочу, щоб і ви усі в це повірили.

Безпечної усім роботи!

Мауро Лонгобардо,генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»