null

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших роботодавців України, котрий забезпечує понад 22 000 робочих місць (разом із дочірніми підприємствами). Підприємство прагне створювати максимум умов для професійного зростання своїх працівників, безмежних можливостей для розвитку та побудови міжнародної кар'єри.

Компанія ArcelorMittal веде свою діяльність в більш ніж 60 країнах світу, тому нашою метою є постійний обмін кращими практиками та досвідом між робітниками. «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі стабільної міжнародної компанії, що дає кожному нашому працівникові можливість ставити перед собою амбітні цілі та бути впевненим в своїх силах і в завтрашньому дні.

Піклування про персонал

Рівень середньої заробітної плати працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найвищих серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Підприємство залишається одним з небагатьох, яке стабільно виплачує 13-заробітну плату своїм працівникам.

При купівлі комбінату компанія ArcelorMittal прийняла на себе безпрецедентні за українськими мірками інвестиційні зобов'язання, в тому числі і в соціальній сфері. Компанія забезпечує соціальний захист для всіх своїх співробітників.

Благополуччя працівників, їх соціальний захист і умови праці були і залишаються пріоритетними напрямками розвитку підприємства і ключовим фокусом інвестицій ArcelorMittal.

Навіть у найскладніші кризові часи підприємство виконувало свої зобов'язання: не було затримок при виплаті заробітної плати та скорочення самої заробітної плати, всі премії виплачувалися в повному обсязі, повноцінно функціонувала масштабна соціальна сфера, що забезпечує співробітникам умови для відпочинку, оздоровлення та лікування. Соціальні стандарти «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одними з кращих в гірничо-металургійній галузі України.

На жаль, через війну в Україні більшість соціальних програм тимчасово призупинені.

Управління персоналом

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» діє Політика в галузі управління персоналом, єдина для всіх підприємств корпорації. У цьому документі викладені основні принципи, якими ми керуємося у всіх процесах управління персоналом - від рішень в області найму і винагороди до розвитку і навчання працівників.

Основні принципи Політики в області управління персоналом:

 • Ми підтримуємо розвиток безпечної, здорової та продуктивної робочої атмосфери;
 • Ми підтримуємо прагнення працівників реалізувати в роботі весь потенціал;
 • Наші досягнення – результат колективної роботи, який ми гідно оцінюємо;
 • Ми заохочуємо ефективну діяльність кожного працівника;
 • Ми підтримуємо прозорість процесів в галузі управління персоналом і взаємну довіру;
 • Ми прагнемо ефективного діалогу з нашим персоналом.

Ми гарантуємо працівникам:

 • Стабільну зарплату
 • Офіційне працевлаштування
 • Медичну страховку і путівки за пільговою вартістю
 • Навчання і професійне зростання
 • Навчання і відпочинок для дітей

З переліком актуальних вакансій можна ознайомитися на сторінці «Вакансії».