Робота в АрселорМіттал Кривий Ріг

«АрселорМіттал Кривий Ріг» - один з найбільших роботодавців України. Підприємство прагне створювати максимум умов для професійного зростання своїх працівників, надає можливості для розвитку та побудови міжнародної кар'єри.

Соціальні стандарти на підприємстві - одні з найвищих в галузі: ми забезпечуємо своїх працівників стабільною заробітною платою, безпечними робочими місцями, добровільним медичним страхуванням, а також можливістю повноцінного та комфортного відпочинку та оздоровлення.

На жаль, через війну в Україні більшість соціальних програм тимчасово призупинені.

Наша компанія є серед лідерів щодо рівня середньомісячної заробітної плати серед підприємств гірничо-металургійної галузі України.

При цьому наш підхід до винагороди та мотивації персоналу виходить за рамки традиційних премій та пільг. Ми прагнемо створити робочу атмосферу, яка б давала нашим працівникам стимул зростати та розвиватися, розширювати посадові обов'язки та зони відповідальності, будувати кар'єру як на підприємстві, так і на міжнародному рівні – в масштабах всієї Групи ArcelorMittal.

Однією з ключових переваг «АрселорМіттал Кривий Ріг» як працедавця є той факт, що підприємство входить до складу міжнародної компанії ArcelorMittal – найбільшого виробника сталі в світі. Компанія ArcelorMittal здійснює свою діяльність в більш ніж 60 країнах світу, що дозволяє нашим робітникам мати можливість доступу до кращих світових практик і досвіду колег з інших підприємств корпорації, а також брати участь в корпоративних проектах на міжнародному рівні.

Наше підприємство працює у складі успішної та стабільної міжнародної компанії, що дає кожному працівникові можливість ставити перед собою амбітні цілі та бути впевненим в своїх силах і в завтрашньому дні.

Соціальна підтримка працівників в умовах воєнного часу

З 24 лютого 2022 року, з початку широкомасштабного вторгнення країни-агресора в Україну, компанія робить усе можливе для збереження робочих місць та соціальної підтримки своїх працівників.

Блокування агресором чорноморських портів та перевантаження залізничних шляхів спричинили труднощі з експортом продукції «АрселорМіттал Кривий Ріг». Тому підприємство змушене радикально урізати витрати на всіх напрямках. З липня 2022 року переважна частина колективу, включно з топменеджментом та працівниками-іноземцями, працює на 2/3 навантаження.

Взимку 2022 року працівники отримали зарплату за лютий у повному обсязі. Також вони отримали дострокову винагороду за підсумками попереднього року – так звану «13-ту зарплатню». Протягом березня-червня 2022 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю виплачував зарплату всім працівникам, які задіяні у виробничій діяльності або працювали віддалено, а також усім тим, хто несе службу в Збройних силах України або Територіальній обороні.

Компанія гарантує збереження робочих місць працівникам, мобілізованим на захист країни. Таких працівників – більше 2 500 осіб.

З переліком актуальних вакансій можна ознайомитися на сторінці «Вакансії».