null

Університет АрселорМіттал в Україні

Ми віримо, що успішним бізнес роблять люди!

Університет АрселорМіттал в Україні – це місце, де люди зустрічаються, розвиваються, обмінюються досвідом, генерують ідеї та обговорюють нові проекти. Це простір, де створюється майбутнє підприємства!

Університет АрселорМіттал в Україні - це навчальний центр «АрселорМіттал Кривий Ріг», де працівники підприємства мають можливість отримувати нові знання, розвиватися і обмінюватися професійним досвідом.

Університет АрселорМіттал в Україні – філія корпоративного Університету ArcelorMittal (Люксембург), який має філії і в інших країнах, де працює ArcelorMittal. Відкриття Університету відбулося 22 вересня 2014 року, і з цього моменту навчання пройшли більше 230 тис. осіб.

До складу Університету АрселорМіттал в Україні входить оновлена будівля навчального центру, в якому розташовано 25 навчальних класів, загальною пропускною спроможністю до 650 осіб в день, і тренінг-центр з безпечного виконання робіт, що включає 4 аудиторії з пропускною спроможністю до 60 осіб в день і 4 тренажери-симулятори для відпрацювання практичних навичок роботи в різних умовах праці.

Університет здійснює свою роботу за такими напрямками:

  • Перепідготовка, підвищення та підтвердження кваліфікації кадрів, а також навчання за другою професією для розширення професійної діяльності;
  • Навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки;
  • Навчання англійській мові та підвищення рівня компетенцій згідно обраних спеціалізацій за допомогою тренінгів та бізнес-ігр.

В Університеті АрселорМіттал в Україні навчаються як дорослі, так і діти. Вік учнів від 6 до 70 років.

Робота в Університеті організовується згідно з міжнародними стандартами та сучасними технологічними нововведеннями. Однією з переваг є можливість проведення навчання за екстернатною формою, що передбачає можливість самостійного вивчення наданого матеріалу та відвідування консультацій у зручний для слухача час. Не менш важливим є те, що навчання та тренінги можуть проходити онлайн (за допомогою додатків для відеозв’язку) та безпосередньо в аудиторіях Університету.

Велика увага в організації навчання в Університеті приділяється курсам з охорони праці та пожежної безпеки. Адже пріоритет життя та безпеки наших співробітників є однією з основних стратегічних цілей компанії, досягнення якої повинно бути відображено нульовими показниками травматизму.

З метою досягнення вищезазначеної цілі у 2019 році на підприємстві стартував масштабний навчальний проект з безпеки праці, який покликаний підвищити рівень знань з охорони праці та вдосконалити культуру безпечного виробництва. На першому етапі реалізації проекту було проведено навчання для керівників підприємства за темою «Лідерство в безпеці». Основним акцентом програми є лідерство і наставництво як важливі складові культури безпеки.

У грудні 2022 року розпочався другий етап навчального проекту, протягом якого кожен працівник підприємства з категорії робочі, службовці, фахівці пройде триденний тренінг «Бережи себе» з відривом від виробництва.

Метою цього проекту є:

  • Підвищення зацікавленості людей у власній безпеці та безпеці колег.
  • Розвиток навичок оцінки ризиків та їх усунення.
  • Ознайомлення з діями під час виконання робіт, які можуть захистити від нещасних випадків.
  • Спонукання створювати безпечніші умови на робочих місцях.

Станом на 2023 рік більше 1200 керівників пройшли навчання за темою «Лідерство в безпеці» та понад 2000 працівників пройшли навчання за темою «Бережи себе».

2023 рік у цифрах:

  • 19213 працівників пройшли навчання, серед них 415 робітників закінчили навчання з професійної перепідготовки, 1196 робітників отримали другу професію для розширення професійної діяльності, 17602 працівника пройшли навчання на виробничо-технічних курсах і курсах цільового призначення;
  • Проведено навчання з понад 390 навчальних тем;
  • Більше 1,5 мільйони годин навчання, що в середньому становить 82 години на одного працівника.

Будемо раді бачити в Університеті АрселорМіттал в Україні усіх, хто бажає розвиватися!

Адреса: вул. Криворожсталі, 1 (зупинка громадського транспорту «3 дільниця»)