Університет АрселорМіттал в Україні

Університет АрселорМіттал в Україні - це навчальний центр «АрселорМіттал Кривий Ріг», де працівники підприємства мають можливість отримувати нові знання, розвиватися і обмінюватися професійним досвідом.

Університет АрселорМіттал в Україні - філія корпоративного Університету ArcelorMittal (Люксембург) поряд з філіями в Іспанії, Канаді, Бразилії, Південній Африці, Чехії, Казахстані та Польщі.

До складу Університету АрселорМіттал в Україні входить оновлена будівля навчального центру, в якому розташовано 25 аудиторій, загальною пропускною спроможністю до 700 осіб в день, і тренінг-центр з безпечного виконання робіт, що включає 4 аудиторії з пропускною спроможністю до 60 осіб в день і 4 тренажери-симулятори для відпрацювання практичних навичок роботи в різних умовах.

В Університеті можна отримати другу професію, підвищити кваліфікаційний розряд по вже наявній професії, пройти навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки, ARMP та WCM і не тільки, навчитися англійській мові і володінню програмами Microsoft Office, підвищити рівень компетенцій з допомогою тренінгів та бізнес-ігр.

З дня відкриття Університету (22 вересня 2014 роки) було навчено більше 220 тис. осіб. В Університеті АрселорМіттал в Україні навчаються як дорослі, так і діти. Вік учнів від 6 до 65 років.  

Однією з основних стратегічних цілей компанії є нульові показники травматизму, тому в Університеті АрселорМіттал в Україні регулярно проводяться навчання з охорони праці та пожежної безпеки.

Крім цього, у 2019 році на підприємстві стартував масштабний навчальний проект з безпеки праці, який покликаний підвищити рівень знань з охорони праці та вдосконалити культуру безпечного виробництва. На першому етапі реалізації проекту, було проведено навчання для керівників підприємства під назвою «Лідерство в безпеці», на якому внутрішні тренери нагадали керівникам про те, що важливою складовою культури безпеки є лідерство і наставництво.

У грудні 2022 року  розпочався другий етап навчального проекту під назвою «Бережи себе» – Take Сare, який розрахований на три роки. На цьому етапі кожен працівник підприємства з категорії «робочі», «службовці», «спеціалісти» пройде триденний тренінг з відривом від виробництва, мета якого підвищити зацікавленість людей у власній безпеці та безпеці колег, розвинути навички оцінки ризиків та їх усунення, ознайомити з діями, які можуть захистити від нещасних випадків, спонукати створювати безпечніші умови на робочих місцях.     

Станом на 2022 рік майже 800 керівників пройшли навчання «Лідерство в безпеці» та 82 працівники пройшли навчання «Бережи себе (Take Care)».

2022 рік у цифрах:

  • 10 832 робітники пройшли навчання, серед них 564 робітники закінчили навчання з професійної перепідготовки,  732 робітники отримали другу професію для розширення професійної діяльності, 9536 працівників пройшли навчання на виробничо-технічних курсах і курсах цільового призначення;
  • Проведено навчання з понад 300 навчальних програм та тем;
  • Близько 1,1 мільйони годин навчання, що в  середньому становить 98 годин на одного працівника.

Запрошуємо завітати в Університет АрселорМіттал в Україні! Адреса: вул. Криворожсталі, 1 (зупинка громадського транспорту «3 дільниця»)